Hakkımızda

KURUMSAL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ


F1 Yazılım ve Reklam Ajansı, iş yönetimi ve teknik danışmanlık hizmeti veren Dijital Ajans firmasıdır. Web tasarım Hizmetleri, Projelerinize özel uygulama geliştirme hizmetleri, reklam ve pazarlama hizmetleri, Sosyal medya yönetimi hizmetleri, Google SEO Hizmetleri, Google Maps Optimizasyonu hizmetleri, E-Ticaret SEO hizmetleri, Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetlerinin yanı sıra Matbaa, Tabela ve Açık hava reklamcılığı alanında hizmet sağlar. Firma olarak temel amacımız, müşterilerimizin dijital ve real bilinirliliğini en üst düzeye çıkarmaktır. Hizmetlerimizi profesyonel kadromuzla sizlerin hizmetine sunuyoruz. Ayrıca yukarıda bahsettiğimiz hizmetlerimizle sınırlı olmamak üzere geniş bir web alt yapı yelpazesini içerir. Ayrıca ‘kullanıma hazır’ web sitesi geliştirme sistemleri veya kullanıcı dostu içerik yönetim sistemleri hizmeti sunar.
F1 Yazılım ve Reklam Ajansıyla internet tabanlı teknolojinin en gelişmişine sizler sahip olacaksınız.
F1 Yazılım ve Reklam Ajansı çalışmalarında en son teknolojiyi uzman kadrolarıyla birlikte hizmetinize sunuyor. F1 Yazılım ve Reklam Ajansı, müşterilerinin web sitelerini geliştirmek için internet tabanlı teknoloji ve programlama dillerinin kullanarak şirketinizin masaüstü bilgisayarlardan, akıllı telefonlara ve tabletlere kadar her cihazda harika görünen, göz kamaştırıcı web kurumsal kimliğine sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.


F1 Yazılım ve Reklam Ajansı Bir tür iş yönetimi ve teknik danışmanlık şirketidir.
Bir işletme sahibi olarak muhtemelen merak ediyorsunuzdur: F1 Yazılım ve Reklam Ajansı ajans ne yapar? Ve şirketinize nasıl yardımcı olabilirler?


Bizim temel amacımız müşterilerimizin dijital varlıkların en üst düzeye çıkarmaktır.
Müşterilerin dijital varlıkları, Dijital Kurumsal kimlikleri, Google indexleri, web siteleri ve sosyal medya hesaplarını içerir. Bunlar, müşterilerin markalarını tanıtmak ve itibarlarını artırmanın yanı sıra potansiyel müşteriler veya müşterilerle etkileşim kurmak için kullandıkları çevrimiçi varlıklardır.
SEO’daki arama motoru optimizasyonunu aktif bir şekilde oluşturarak arama motorları için optimize ederek müşterilerinizin bu dijital varlıklardan en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmanız gerekir.
Hizmetler, arama motoru pazarlaması ve optimizasyonu (SEM/SEO), sosyal medya pazarlaması ve topluluk yönetimi, web analitiği, yaratıcı tasarım, web sitesi geliştirme, Sosyal medya bilinirliliği ve diğer ilgili hizmetleri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan geniş bir web uygulamaları yelpazesini içerir.
F1 Yazılım ve Reklam Ajansı, ‘kullanıma hazır’ web sitesi geliştirme sistemleri veya kullanıcı dostu içerik yönetim sistemleri sunar.


F1 Yazılım ve Reklam Ajansı,, hizmetlerinin bir parçası olarak kendi kullanıma hazır veya özel web sitesi geliştirme sistemlerini veya kullanıcı dostu içerik yönetim sistemlerini sunar. Bunlar genellikle nihai kullanıcının talepleri doğrultusunda geliştirilir, çevrimiçi varlık ihtiyaçlarına hızlı bir çözüm arayan işletmeler için çok etkili ola bilen çözüm önerileri ve alternatifleri içerisinde barındırır.

  • 184/A, Newman, Main Street Victor
  • info@examplehigh.com
  • 889 787 685 6